Rodinná auta zažívají boom. Která jsou nejlepší?

Auta lidé vybírají podle vzhledu, podle výkonu, stejně jako přihlížejí také k výbavě. Do popředí se však stále více dostává také praktičnost. Hlavně u rodin hraje velkou roli. Pokud je toto i vaše kritérium, podívejte se na přehled rodinných vozů, které dokážou vyhovovat i vám.

Renault Captur

Velmi povedený crossover, který nadchne jak svým designem, tak i tím, kolik prostoru dokáže nabídnout jak pro pasažéry, tak i pro jejich zavazadla. Vzhledem k modernímu designu a povedeným barvám je osvědčenou volbou hlavně pro mladší rodiny s menšími dětmi. Ty ocení určitě i jeho cenu, jelikož ta startuje na částce 309 900 korun českých.

Renault Captur

Peugeot 3008

Designově velmi zajímavý kousek, který budí dojem prostorného SUV. A prostoru nabídne pro rodinu skutečně celkem dost. Dále nechybí ani komfortní jízdní vlastnosti, kvalitní výbava a také důraz na celkovou bezpečnost vozu. Přesto musíme zmínit, že ne každá motorizace je povedená – na mysli máme hlavně ty základní. I to může odrazovat. Navíc ne každý má francouzské automobilky  v lásce. Pokud jde o cenu vozu, je stále celkem přijatelná, jelikož činí 550 000 Kč.

Škoda Superb Combi

I když Superb není primárně určený rodinám, tak v karosářské verzi kombi musíme říci, že je pro rodinu jako stvořený. Pasažéry nezaujme jenom vnitřní prostor, ale hlavně prostor zavazadlového prostoru. Ten činí 660 litrů. Na dlouhé rodinné výlety je to jasná volba. Když k tomu přidáme i luxusní vzhled, špičkovou výbavu a dokonalý komfort, nelze udělat chybu. Nutno však počítat s tím, že auto není nejlevnější a jeho cena začíná na částce 686 900 Kč.

Škoda Kodiaq

U mladoboleslavské automobilky ještě zůstaneme. Tentokrát se podíváme do segmentu SUV, na model Škoda Kodiaq. I tady musíme říci, že praktičnost hraje prim. Vůz má totiž ve své třídě největší zavazadlový prostor, který má objem celých 720 litrů. Kdo tedy hledá pro svou rodinu plnohodnotné SUV, ten nemůže udělat chybu. Nezklame samozřejmě ani celkový jízdní komfort, nebo vybavenost vozu s ohledem na prvky výbavy. I tady však musíme dodat, že je nutno připravit si vyšší sumu, a to alespoň 702 900 Kč.

Seat Alhambra

I když, co se týká vzhledu, se nejedná o úplně povedený design, tak musíme říci, že z pohledu praktičnosti lze jenom těžko hledat něco, co by se dalo tomuto vozu vytknout. Kdo pomine to, že auto vypadá jako prodloužená krabice, ten se do něj zamiluje. Přičemž kladem není jenom fakt, že je možné pořídit ho ve verzi pro 7 osob, díky čemuž může jedním vozem vyrazit i početnější rodina. Unikátem jsou i zadní dveře, které mají výsuvný mechanismus. Ten ocení jak děti, tak i jejich rodiče. První skupina ocení snadnější nastupování a druhá pohodlnější a rychlejší upínání do dětské sedačky. A cena? Startuje na částce 684 900 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *